Понеділок, 16.07.2018, 21:22

«  Липень 2018  »

НАШ ЮВІЛЕЙ - 60 РОКІВ

Н а м   6 0   р о к і в

Родинський професійний ліцей – це один з найстаріших навчальних закладів професійного спрямування в нашому регіоні.

В далекому 1954 році в Родинському відкрилась гірничо-промислова школа № 44, а в 62-му навчальний заклад було реорганізовано в професійно-технічне училище й приступило до підготовки кадрів для вугільної  промисловості. В 1970 році в училищі почало функціонувати вечірнє – змінне відділення для підготовки кваліфікованих робітників без відриву від підприємства. А в 2004-му ПТУ №80 перейменували в Родинський професійний ліцей.

Весь цей час в стінах ліцею студенти отримували рабочі спеціальності, бо в шахтарському місті завжди були дуже затребувані професії електрослюсаря, МПУ, апаратчика вуглезбагачення, маляра-штукатура, муляра…

Співпраця крізь роки

Багато років пройшло з того часу, ліцей дав путівку в життя не одній сотні випускників. Родинський професійний ліцей сьогодні – це 137 учнів и 12 досвідчених викладачів і майстрів. Спеціальності, які отримують майбутні робітники в лицеї, відповідають сучасності. Для учнів 9-х класів підготовка ведеться за двома спеціальностями, які є найбільш затребуваними в сучасних ринкових умовах. Це «Апаратник вуглезбагачення, машиніст установок брикетування», «Електрослюсар підземний; машиніст підземних установок». Строк навчання 3,5 і 3 роки відповідно.

На теперішній час ліцей – один із лідерів з підготовки висококваліфікованих спеціалістів, які затребувані на регіональному ринку праці.

Молодь все частіше обирає для себе місцем роботи «Краснолиманську». Підкуповують масштаби вугільного виробництва, перспективи, цікава робота й соціальні гарантії. До 80% наших випускників поповнюють ряди саме трудового колективу «Краснолиманської». Сьогодні, коли працевлаштуватися молодому спеціалісту за професією без досвіду роботи на достойну зарплату й перспективне підприємство дійсно проблема, ДП «ВК «Краснолиманська» надає випускникам ліцею не тільки робочі місця, а й створює всі умови для самореалізації. Саме тому для випускників питання про місце подальшого працевлаштування давно вирішено: їхнім першим місцем роботи стане Вугільна компанія.

Наш ювілей

Ювілей – це, перш за все, свято. А на святі завжди бувають гості. Привітати всіх працівників ліцею та його ветеранів прибули керівники ДП «ВК «Краснолиманська»: комерційний директор Є.І.Костенніков, головний механік М.С.Костєв, начальник виробництва СЗ Т.І.Оленюк, голова профспілкового комітету В.І.Щепотін, Родинський міський голова, колеги з професійно-технічних закладів.

На адресу колективу ліцею звучало багато теплих душевних слів привітання. Прекрасний  концерт, присвячений 60-річчю лицею, який був підготовлений творчим колективом ПК «Шахтер» й учнями ліцею, став гідною прикрасою свята.