Субота, 18.08.2018, 01:23

Родинский профессиональный лицей

«  Лютий 2017  »

Про нас

Родинський професійний ліцей є державним навчально-виховним закладом та входить до системи освіти, забезпечуя реалізацію потреби людини у придбанні професійної освіти, оволодінні робітничою професією, виконання замовлення суспільства та держави.

Основна мета діяльності ліцею – створення умов для розвитку здібностей учнів і вибору ними індивідуальної освітньої траєкторії, для реалізації їх творчих потреб і формування життєвих компетентностей.

Ліцей сьогодні – це інноваційний навчальний заклад збільш, ніж 60-річної, історією, багатими традиціями, славними трудовими досягненнями.

Професійний ліцей вносить істотний внесок у підготовку висококваліфікованих кадрів гірничовидобувної промисловості. Ліцей здійснює підготовку робітників на основі базової, повної загальної середньої освіти. Навчання ведеться за денною формою. Створені необхідні умови для оволодіння професійними уміннями на високому рівні за всіма професіями. Активно ведеться робота з оновлення професійно-кваліфікаційної структури підготовлених кадрів з урахуванням ринку праці та запитів особистості.

Важливим чинником успішності учнів є доброзичлива, творча і водночас ділова атмосфера, створена в ліцеї. Учні мають можливість аналізувати себе як дослідники-початківці в навчальній і виробничій діяльності. Вони стають учасниками олімпіад, конкурсів професійної майстерності, виставок технічної та декоративно-прикладної творчості, оглядів художньої самодіяльності, спортивних змагань. В ліцеї створені всі необхідні умови для розвитку творчих здібностей особистості,організації та проведення дозвілля учнів: працюють факультативи, гуртки технічної декоративно-прикладної творчості, клуби за інтересами. Значне місце займає забезпечення реалізації громадських інтересів молоді.

Можливі сьогодні унікальність і неповторність? В душах і поглядах, почуттях і прагненнях? Ми вибираємо найкраще і сьогодення. Чесне і відкрите!

Знання, отримані в ліцеї, зроблять вас більш впевненими та сильними. Дозволять довести всьому світу,що розум і людяність – найдорожчий скарб.

За роки навчання учні не тільки успішно опановують обрану професію, але і стають соціально адаптованими, конкурентно-здатними фахівцями,які вміють жити і працювати в умовах сучасного виробництва – Державне підприємство «Вугільна компанія «Краснолиманська». Сьогодні все діти випускників нашого закладу освіти, йдучи шляхом своїх батьків, приходять до нас навчатися, отримувати бажану професію.

Переглядів: 699 | Додав: licey80 | Рейтинг: 5.0/2
Ім`я *: