Вівторок, 23.10.2018, 16:30
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Родинский профессиональный лицей

Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

02:11
Про нас

Родинський професійний ліцей є державним навчально-виховним закладом та входить до системи освіти, забезпечуючи реалізацію потреби людини у придбанні професійної освіти, оволодінні робітничою професією, виконання замовлення суспільства та держави.

Основна мета діяльності ліцею – створення умов для розвитку здібностей учнів і вибору ними індивідуальної освітньої траєкторії, для реалізації їх творчих потреб і формування життєвих компетентностей.

Ліцей сьогодні – це інноваційний навчальний заклад з більш, ніж 60-річною історією, багатими традиціями, високими трудовими досягненнями.

Професійний ліцей вносить істотний внесок у підготовку висококваліфікованих кадрів гірничовидобувної промисловості. Ліцей здійснює підготовку робітників на основі базової, повної загальної середньої освіти. Навчання ведеться за денною формою, мова освітнього процесу - державна. Створені необхідні умови для оволодіння професійними уміннями на високому рівні за всіма професіями. Активно ведеться робота з оновлення професійно-кваліфікаційної структури підготовлених кадрів з урахуванням ринку праці та запитів особистості.

Важливим чинником успішності учнів є доброзичлива, творча і водночас ділова атмосфера, створена в ліцеї. Учні мають можливість аналізувати себе як дослідники-початківці в навчальній і виробничій діяльності. Вони стають учасниками олімпіад, конкурсів професійної майстерності, виставок технічної та декоративно-прикладної творчості, оглядів художньої самодіяльності, спортивних змагань. В ліцеї створені всі необхідні умови для розвитку творчих здібностей особистості,організації та проведення дозвілля учнів: працюють факультативи, гуртки технічної декоративно-прикладної творчості, клуби за інтересами. Значне місце займає забезпечення реалізації громадських інтересів молоді.

Можливі сьогодні унікальність і неповторність? В душах і поглядах, почуттях і прагненнях? Ми вибираємо найкраще і сьогодення. Чесне і відкрите!

Знання, отримані в ліцеї, зроблять вас більш впевненими та сильними. Дозволять довести всьому світу,що розум і людяність – найдорожчий скарб.

За роки навчання учні не тільки успішно опановують обрану професію, але і стають соціально адаптованими, конкурентно-здатними фахівцями,які вміють жити і працювати в умовах сучасного виробництва – Державне підприємство «Вугільна компанія «Краснолиманська». Сьогодні все частіше діти випускників нашого закладу освіти, йдучи шляхом своїх батьків, приходять до нас навчатися, отримувати бажану професію. 

Переглядів: 727 | Додав: licey80 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: