Субота, 18.08.2018, 01:23
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Родинский профессиональный лицей

Меню сайту
Категорії розділу
Мои статьи [33]
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей


Тиждинь хімії та біології

«Природа не терпит неточностей и не прощает ошибок.»
Ральф Эмерсон

   Останній тиждень листопада у Родинському професійному ліцеї був присвячений хімії та біології. Юнаки та дівчата поглибили свої знання з цих предметів а також дізналися багато цікавого та корисного.
   Найяскравішим моментом, на думку ліцеїстів, був урок-гра «Хімія +». Учні розширили свої хімічні знання, вдосконалили логічне, аналітичне та порівняльне мислення, формували комунікативні навички, виховували інтерес до самоосвіти та укріплювали національно-патріотичну свідомість.
   Тематичний тиждень охопив ще одну надважливу проблему сучасні – СНІД. 1-го грудня у всьому світі відзначають День толерантного ставлення до людей хворих на ВІЛ/СНІД. У зв’язку з цим, учні ІІ курсу ознайомилися з факторами, які приводять до зараження ВІЛ/СНІД. Юнаки та дівчата пройшли тестування, завдяки якому усвідомили наслідки безвідповідальної поведінки для свого здоров’я. Учнів просто вжахнули статистичні дані про ВІЛ/СНІД.
   Щиро сподіваємось, що набуті знання вплинули на свідомість підлітків і збережуть їхнє здоров’я. Адже вони – найвразливіша категорія суспільства.

Категорія: Мои статьи | Додав: licey80 (05.05.2018)
Переглядів: 32 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: