Середа, 21.02.2018, 04:14
Приветствую Вас Гість | RSS

Родинський професійний ліцей

Категории раздела
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Главная » Статьи » Мои статьи

Всеукраїнський тиждень правових знань

Всеукраїнський тиждень правових знань

   У 1950 році Генеральна Асамблея ООН запропонувала всім державам і зацікавленим організаціям відзначати 10 грудня як День прав людини, який знаменує річницю ухвалення Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини в 1948 році.У Декларації заявлено, що всі люди мають рівні права, які не залежать від їх особистих відмінностей і від різниці в політичних системах їх країн.Важливо, щоб кожна людина знала свої права, щоб ці права стали цінністю, визнаною і державою, і суспільством. Рішення цієї задачі залежить від якісної роботи державних органів влади, освітніх установ, засобів масової інформації і всіх структур громадянського суспільства.

   У Родинському професійному ліцеї традиційно проводиться Всеукраїнський тиждень правових знань. У цьому році він розпочався у понеділок, 5 грудня. Свої знання у галузі прав людини демонстрували учні груп 1- 15, 2- 15. Вони стали активними учасниками Всеукраїнського уроку «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

   Учні 1 -16, 2 – 16 груп під час тренінгу «Я і поліція» не лише показали уміння правильно та швидко відповідати на поставлені питання щодо їх власного досвіду відносин з поліцією та іншими правоохоронними органами, а й вірно розв’язували юридичні задачі, зміст яких нагадував складні життєві ситуації (за зразком складали абетку - інформацію про основні вимоги при спілкуванні із поліцією).

   Серед учнів 1- 15, 2- 15 груп пройшов правознавчий захід - диспут на тему «Я та Закон» та турнір «Знавці права». Учні вдало коментували вислови відомих філософів про права людини і прийшли до висновку, що свобода – не є вседозволеністю, що вона дає право робити все, що не шкодить іншим. Учні пригадали, як зароджувалися і розвивалися права людини з плином часу, а також визначили, якими можуть бути завдання Товариства прав людини, що може діяти в будь-якому навчальному закладі.

   У бібліотеці було підготовлено книжкову виставку видань про права людини та іншої літератури правового змісту.

   Отримані знання та набута під час проведених заходів інформація стане в нагоді не лише учням, якібули присутніми на цих заходах, а й їхнім друзям, батькам, просто знайомим. Адже обізнаність у питаннях права робить наше життя більш комфортним та захищенним, а нам надає упевненості в собі. Рівень правових знань та правова культура наших учнів піднялися на більш високий рівень.

Категория: Мои статьи | Добавил: licey80 (25.03.2017)
Просмотров: 43 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск

Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz